Služby

Vďaka kombinácii našich dlhoročných skúseností a špičkovej technológie dosahujeme vynikajúce výsledky.

skrolujte nižšie

Cnc opracovanie zrubových skeletových a nosníkových konštrukcii, krovov, domov a drevených hál

Inovácia pre drevené konštrukcie
Ponúkame CNC opracovanie tesárskych konštrukcií Na tesárskej linke HUNDEGGER K2 Industry 1300. Flexibilný vysokovýkonný drevoobrábací stroj určený pre všetky druhy tesárskych konštrukcií, krovov až po komplexné dodávky drevostavieb. Ponúkame služby od projekcie, spracovania výrobnej dokumentácie , dát pre CNC – softvérom SEMA až po dodávku materiálu a kompletnej konštrukcie stavby s opracovaním. Taktiež ponúkame opracovanie Vami dodaného materiálu.

Opracovanie dreva bez merania, rysovania a prestojov .
Od bežných krovov, tesárskych konštrukcií, rámových konštrukcií, ťažkých skeletov , drevných hál, zrubových stavieb, krovov z lepených profilov, až po záhradné stavby.
Ako jediný na Slovensku disponujeme linkou ktorá dokáže opracovať materiál s prierezom od 20 x 50 mm do 300 x 1250 mm a do dĺžky 13500 mm.

Drevostavby vyžadujú rezy a frézovania, ako napríklad frézovanie rybín pre jednoduchšiu montáž a skladanie prvkov, tieto opracovania na CNC sú prevedené v krátkom čase s vysokou presnosťou opracovania.

Tešíme sa na spoluprácu.

Výrobná dokumentácia

Výrobnú a montážnu dokumentáciu spracúvame v našej spoločnosti FOREAL , špecializovanými pracovníkmi softvérom pre drevostavby SEMA v spolupráci s našimi statikmi a architektmi.

Súčasťou návrhov a výpočtov je aj navrhnutie spojovacieho a kotviaceho materiálu na vašu stavbu.

Rýchle a jednoduché konštrukcie


 

 

Translate »

Hľadáte dodávateľa?

Neváhajte nás kontaktovať!